Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548 avideo@avideo.lv

Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548
avideo@avideo.lv

Ekoprodukti

Ceturtdiena, 05 Aprīlis 2018

Jūs esiet kādreiz ēduši diētisko speķi? Tas ir īsts lauku produkts, kurš nav termiski apstrādāts. Tā sastāvā ir cilvēkam nepieciešamās vielas – omega 3 taukskābes, F vitamīni, linolēnskābe, mikroelementi, kuri nostiprina imunitāti. Dietologi uzskata sālītu speķi par vērtīgu pārtikas produktu. Ekoloģiski tīrajā Latgales nostūra produkcijā jūs neatradīsiet ģenētiski modificētas sastāvdaļas, e –vielas vai konservantus. Toties jūs iegūsiet 100% ekoloģiski tīrus un garšīgus produktus jums un jūsu tuvākajiem – īstu Latgales zeltu.

Andrejs Mejers, saimniecības "Latgolys Golds" īpašnieks: Produkts ir ne tikai garšīgs, bet arī vērtīgs. Jo mums Latgalē viss ir tīrs – gan daba, gan barība, līdz ar to arī produkts ir tīrs.

Šādu produktu droši var dot bērniem un neuztraukties par tā kvalitāti, garšas īpašībām
Protams, jāievēro mērenība. Kas par daudz, tas par skādi. Uztura speciālisti rekomendē ik dienas lietot ne vairāk kā 30 gramus speķa. Ar šo porciju pietiks, lai jūsu organisms iegūtu visu nepieciešamo. Diemžēl, šo produktu nevar iegādāties Latvijas tirdzniecības tīklos. Meklējiet Latgolys Golds stendu izstādēs, gadatirgos, pilsētu svētkos.

Andrejs Mejers, saimniecības "Latgolys Golds" īpašnieks: Cenšamies nelaist garām nevienus svētkus vai gadatirgu Rīgā, lai cilvēki mūs biežāk atrastu. Viņi nāk gan otro, gan trešo reizi, lai nopirktu Latgales preci.

Marka Latgolys Golds - tā ir kvalitātes garantija un ekoloģiski tīra produkcija jums un jūsu ģimenei.
Saimniecība „Latgolys Golds"
tālr. 27 169 111
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 • Latgolys Golds
  Dabīgi produkti no Latgales saimniecības
  Ekoprodukti

  +371 27169111
  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  Latgolys Golds
 • Ziņas

  Par portālu

  Rubrikas