Apbedīšanas pakalpojumu kompānija „ORKS" E-pasts
(9 balsis, vidējais 5.00 no 5)
Pakalpojumi

Kā likums, tuvinieka zaudējums radiniekus pārsteidz nesagatavotus. Stresa stavoklis saasinās,jo jāorganizē mirušā bēres . Šajos ekonomiskajos apstākļos bēru cermonijas izdevumi daudziem izraisa finansiālas grūtības. Rodas virkne jautājumu. Pie kuras apbedīšanas firmas griezties? Kur var nopirkt zārku? Kādus rituāla piederumus jāiegādājās? Uzņēmumam ORKS Valmierā ir vairāk kā 20 gadu pieredze rituālo pakalpojumu sfērā.

Šodien uzņēmums ORKS saviem klientiem piedāvā visu veidu apbedīšanas pakalpojumus un dod praktiskus padomus kā samazināt bēru izdevumus.
Cik maksā apbedīšanas cermonija? Uz šo jautājumu nav viennozīmīgas atbildes, jo bēru izdevumu cena sastāv no veselas rindas pozīcijām. Tās ir : zārka, pārklāja, krusta iegāde, transporta pakalpojumi, mūzika, kapa rakšana un daudzas citas. Uzskaitījums var sasniegt 20 pozīcijas, bet katrai no tām var atrast alternatīvu risinājumu, atkarībā no klienta vēlmēm un finansiālajām iespējām.
Uzņēmumā ORKS atzīmē, ka miršā radinieki pirmkārt pievērš uzmanību zārka cenai, kura variē no 50 līdz vairākiem simtiem latu. Taču jāņem vērā, ka apbedīšanas birojā pārdod ne tikai zārkus. Aģentūras zārku zemo cenu bieži vien kompensē ar citu pakalpojumu paaugstinātām cenām. Uzņēmuma ORKS pirmais padoms -- ja esat atradis zārku, kura cena ir zem 50 latiem, pērkiet to, bet pārējos pakalpojumus pasūtiet citā uzņēmumā.
Pēc latviešu tradīcijām mirušā pēdējai mājvietai-- zārkam jābūt izgatavotam no koka. Taču kvalitatīvs koka zārks nemaksā lēti. Ja jūs tomēr tādu esat atradis, jāpievērš uzmanība detaļām. Uzņēmums ORKS atklāj dažus noslēpumus, kā pārbaudīt vai zārks patiešām ir no koka. Pievērsiet uzmanību apakšējam dēlim un vāka iekšpusei, tās ir neapstrādātas un ļauj pārliecināties vai tas ir koks vai finieris.
Pēdējais padoms -- neticiet rituāla pakalpojumu atlaidēm. Katram gadījumam cena ir individuāla. Ja jums galējo cenu piedāvā ar atlaidi, salīdziniet ar citu uzņēmumu cenām -- patiesībā cena bez atlaides var izrādīties zemāka kā tā ko piedāvā ar atlaidi.
Uzņēmums ORKS savas darbības laikā ir palīdzējis tūkstošiem valmieriešu ģimeņu pienācīgi atvadīties no tuviniekiem. Tagad uzņēmuma birojs atrodas Rīgas ielā 37.
Rīgas iela 37, Valmiera
tālr. 64 207 333
моb. 29 117 686
www.orks.lv

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

tw

Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Zooklubs ar Janu Lavrentjevu

Šoka šovs

Шок-шоу. Стартовые условия

Сегодня платное образование закрывает д

Шок-шоу. Индийский триллер

Пятеро латвийских летчиков были арестов

Шок-шоу. Первые пользователи Интернета

Еще каких-то 13 лет тому назад зрители

Шок-шоу. Капустник в честь 5-летнего юбилея передачи

Шок-Шоу исполнилось 5 лет. По этому слу

Культурный базар