You must have the Adobe Flash Player installed to view this player.
Pirmdiena, 07 oktobris 2013 03:00 Tehnoloģijas
(3 balsis, vidējais 5.00 no 5)

Reklāma -- progresa dzinējs. Tas ir zināms jau no seniem laikiem. Reklāma ir labākais palīgs ceļā uz veiksmi. Ja jūs vēlaties, lai jūsu uzņēmums virzītos šajā virzienā lieliem, drošiem soļiem, dodaties pēc palīdzības pie profesionāļiem. Uzņēmums Bumbierkoks nodarbojās ar grafisko dizainu un piedāvā plašu pakalpojumu diapazonu. Jūs varat pasūtīt reklāmas kampaņu, radīt logotipu, iesaiņojumu jūsu precei, mājas lapas maketu un dizainu.

 
Pirmdiena, 07 oktobris 2013 03:00 Medicīna un veselība
(9 balsis, vidējais 5.00 no 5)

Šodien mums tos piedāvās daktere Rihanna Ibragimova no specializētās firmas Medex Dental. Kas tad tie ir par brīnumlīdzekļiem?
- Zobu pasta Mirodent , Miroflor C ir unikāla, jo to sastāvā ir aminoftors, aminoflorids , tas ir jaunās paaudzes ftorits. Tas atšķiras ar to, ka ir aktīvāks kā parastie ftoriti, cīnās ar baktērijām, kas veido zobu aplikumu un cīnās ar kariesu.

 
Pirmdiena, 07 oktobris 2013 03:00 Tirdzniecība
(10 balsis, vidējais 5.00 no 5)

Zemnieku saimniecība Undzēni ir ģimenes uzņēmums. Savā zemē, tikai pašu spēkiem, ģimene izaudzē dažādus dārzeņus un augļus : kāpostus, saldos piparus, burkānus, ābolus un citus augļus. No novāktās ražas tiek izgatavota dabīga un garšīga produkcija.
Maza meitenīte: „ gašīgi!"

 
Pirmdiena, 07 oktobris 2013 03:00 Tirdzniecība
(9 balsis, vidējais 5.00 no 5)

Saliekamo mēbeļu kalpošanas ilgums nav atkarīgs tikai no izgatavošanas tehnoloģijas.
Svarīgu lomu spēlē tajās ievietotās komplektējošās un bīdāmās sistēmas. Ir svarīgi izvēlēties pašus labākos piedāvājumus no tirgū piedāvātajām plaša asortimenta komplektējošām un furnitūras detaļām.

 
Pirmdiena, 07 oktobris 2013 03:00 Pakalpojumi
(10 balsis, vidējais 4.90 no 5)

Kā likums, tuvinieka zaudējums radiniekus pārsteidz nesagatavotus. Stresa stavoklis saasinās,jo jāorganizē mirušā bēres . Šajos ekonomiskajos apstākļos bēru cermonijas izdevumi daudziem izraisa finansiālas grūtības. Rodas virkne jautājumu. Pie kuras apbedīšanas firmas griezties? Kur var nopirkt zārku? Kādus rituāla piederumus jāiegādājās? Uzņēmumam ORKS Valmierā ir vairāk kā 20 gadu pieredze rituālo pakalpojumu sfērā.

 
Pirmdiena, 07 oktobris 2013 03:00 Tirdzniecība
(8 balsis, vidējais 5.00 no 5)

Kādas jums rodas asociācijas dzirdot pieminam medicīnas sfēras darbiniekus? Vairums uzreiz redz cilvēkus baltos halātos. Bet medicīniskais specapģērbs jau sen neaprobežojas ar sniegbaltu halātu, modeļi tiek veidoti dažādās krāsās un stilos. Tukuma uzņēmums Sakta ražo 150 dažādu modeļu un krāsu darba un profesionālo apģērbu.

 

tw

Garāžu afēra Jūrmalā

Jurijs Bočarovs ir viens no pirmajiem laimīgajiem savas garāžas īpašniekiem. Tālajā 1976.gadā viņš resonīgi saņēma atkļ

Lasīt tālāk
Астрологический прогноз на 7-13 октября 2013 г.

Рубрика "Планеты" с Александром Соколовым.

Lasīt tālāk

Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Zooklubs ar Janu Lavrentjevu

Šoka šovs

Шок-шоу. Стартовые условия

Сегодня платное образование закрывает д

Шок-шоу. Индийский триллер

Пятеро латвийских летчиков были арестов

Шок-шоу. Первые пользователи Интернета

Еще каких-то 13 лет тому назад зрители

Шок-шоу. Капустник в честь 5-летнего юбилея передачи

Шок-Шоу исполнилось 5 лет. По этому слу

Культурный базар

О нас

Телекомпания Alter A была создана в 1994 году. Начала свою деятельность в качестве продюсерской студии с производства двух телевизионных программ самой популярной программы Латвийского телевидения – «Шок шоу» и разговорного шоу Вадима Алексеева «Мой дом».

Alter A, в качестве организатора, проводила игры чемпионата Евролиги КВН с участием команд из Латвии, Литвы, Эстонии, Белоруссии и Санкт-Петербурга. В настоящее время телекомпания, sпомимо еженедельной программы «Утро с Наталией Аболой» продюсирует новостные сюжеты.